Reflections

Beznaděj

24. března 2011 v 12:39 | Chucky Rock
Tohle je psané hoďně horkou jehlou a také o hodině informatiky. Takže mě prosím omluvte za chybi a překlepy.

Běžíš tmou, pociťuješ beznaděj, honí tě tvý démoni, kteří tě dusí noc co noc a den co den. Chceš svého prokletí zbavit ,ale nejde to nevíš jak. Když tě dohoní tvá vnitřní stvůra. Vzdáš se, už nechceš dál utíkat, už nemáš sílu dál pokračovat. Nebojuješ se sebou nebojuješ s démony , nikomu se nesvevěříš a tak umíráš sám v sobě.

trest Smrti

24. března 2011 v 12:28 | Chucky Rock

Já osobně trest smrti neuznávám pro člověka který někomu opravdu ublíží to má spíše jako vysvobození a né jako trest tak docela. Vždyť jak on trpí. smrt je velmi vážná, ale trest je to spíše pro jeho b lízké na kterých mu záleží. A co rodina objeti ? Ona stím bode žít pořád a on si umře a tím to končí. Zato doživotí to je jiná se svými následky bude žít mnohem dýl s tím co provedl než kdyby ho odsoudily k trestu smrti.

Co je to škola?

22. března 2010 v 18:03 | Chucky Rock
Škola je místo kde se máme vzdělávat ,ale přiznejme si to ve většině případů tam jen sedíme kýveme na to co nám učitelé s velkou snahou sic zbytečně lejou do hlavy.Každý z nám s má více pohledů na školu.Někdo jí bere jako noutné zlo někdo jí bere jako velmi užitečné místo a přiznejme si to někdo jí naprosto ingnoruje.Ale všichni tam sedíme a modlí me se aby skončila.
Takže co je to škola? To nikdo neví ,ale víme že je nebezpečnější než atomovka před výbuchem.

Co to jsou peníze??

14. března 2010 v 20:55
Jen slovo které dokáže pohnou ledovci.Slavo které dokáže zachránit miliony životů.Slovo bez kterého jsou lidé naprosto vyřízení.Každý se toto slovo naučil použvat až moc často.Slovo které každý každému zavidí.Slovo za které si smrtelně nemocný člověk může dovolit léčbu která mu zachrání život.Slovo které dáva lidem práci a kdyby toto slovo nikdy nevzniklo lidé by si určitě vymysleli jiné které má stejný význam pro ně totiž není podstatné to slovo ,ale to co představuje...MOC
 
 

Reklama